Döviz
  Durum
  Fiyat Aralığı -
  Kategori
  Tip - Tür
  Ülke
  Şehir
  İlçe
 İstoç Yönetim Kurulu
   
  TÜR ALIŞ SATIŞ
USD 2.8923 2.8975
EUR 3.065 3.0705
GBP 4.3571 4.3798
 
   
 
   
İstoç Yönetim Kurulu
İstoç Yerleşim Krokisi
İstoç Metro Planı
Kira mevzuatı
Kiralar Hakkında Kanun
Gayrimenkul Alımı
 
   
İstoç
Vergi Numarası
TC Kimlik numarası
Araç Sorgulama
Telekom Rehber
Diğer Gerekli Linkler
   
 
   
İstanbul
İSTANBUL İSTANBUL İSTANBUL İSTANBUL
 
Ankara
ADANA ADANA ADANA ADANA
 
İzmir
ADANA ADANA ADANA ADANA
 

Yönetim Kurulu Başkanı
NAHİT KEMALBAY

1948, Ardahan doğumlu olan Nahit Kemalbay, 1974-1975 dönemi İstanbul Üniversitesi İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi İşletme Bölümü mezunu. Halen, İstanbul Sanayi Odası ile İstanbul Ticaret Odası’nda Meclis Üyeliği görevini yürüten Kemalbay, PAGEV Plastikçiler Vakfı ve Kars-Ardahan-Iğdır Vakfı'nda da Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir.

Başkan Yardımcısı
ÖNER YÜKSEL

1955, İstanbul doğumlu olan Öner Yüksel, 1977 dönemi İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesi mezunu. 1974 yılından bu yana İstanbul Tahtakale’de kırtasiye ve defter imalatı işiyle uğraşan Yüksel, geçmiş dönemde İSTOÇ Yönetim Kurulu Muhasip Üyeliği görevini de yürütmüştür.

Başkan Yardımcısı
Mehmet Duyulmuş
1950, Kayseri doğumlu olan Mehmet Duyulmuş, Sait Benoit Lisesi mezunu ve iktisatçı. Tahtakale’de uzun yıllar Duyulmuş A.Ş. ve Yüksel A.Ş. adı altında aydınlatma, kırtasiye ve hırdavat konusunda faaliyet gösteren Duyulmuş, Duyulmuş A.Ş ve Fempa Ltd. Şti. firmasında da Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görevini sürdürmektedir.

Üye
SALİH TÜRKAY
1953, Eskişehir doğumlu olan Sahil Türkay, mesleki eğitimini tamamladıktan sonra altı yıl Koç Holding’de Malzeme Koordinatörü olarak görev yapmıştır. 19 yıldır ise ithalat ve ihracat işlerinin yanı sıra, emlak müşaviri olarak TURYAP’ın İkitelli İSTOÇ Temsilciliği görevini sürdürmektedir.

Üye
AHMET KOÇ

1958, Trabzon doğumlu olan Ahmet Koç, 1980 yılından bu yana Yeni Koç Plastik Pet ve Kuyumculuk ürünleri ile imalat ve toptancılık işiyle ilgilenmektedir.2 dönemdir İSTOÇ İş Adamları Derneği'nin başkanlığını yapan Koç, İstanbul Sanayi Odası 39. Meslek Komitesi Başkanlığı'nı yürütmektedir.

Üye
MUSTAFA UZUN

1956, Trabzon doğumlu olan Mustafa Uzun, 1973-1993 yılları arasında İstanbul Tahtakale’de Sema İnşaat Malzemeleri A.Ş.’nin Kurucu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürütmüştür. Uzun, yaklaşık altı yıldır İSTOÇ Ticaret Merkezi’nde emlak, inşaat ve taahhüt işleri ile uğraşmaktadır.

Üye
AYDIN DELİ
1965, Siirt doğumlu olan Aydın Deli, 1991 yılından bu yana İstanbul’da ticari plaka ve ikinci el otomobil alım ve satım işini yürütmektedir. İSTOÇ Yönetim Kurulu’nda görev yapan Aydın Deli, evli ve beş çocuk babasıdır.

Üye
NURETTİN TARİ

1956, Malatya doğumlu olan Nurettin Tari, 1977 yılında Lider Ticaret çatısı altında altında plastik hammadde ithalatı ve toptan satışına başlamış ve 1996 yılında Lider Ticaret’teki  hisselerini satarak, Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarla A.Ş.’nin ortaklığında ve Yönetim Kurulu Üyeliği’ne geçmiştir.

Üye
MEHMET ÖZCAN

1962, İstanbul doğumlu olan Özcan, Çavuşoğlu Koleji'nden mezun. Elektronik İthalatı yapan ve Thomson markasının Türkiye distiribitörü olan Özcan, 1991'den bu yana Mos Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Üye
MEHMET MUSTAFA GÖNÜL

1960, İstanbul doğumlu olan Gönül, 55 yıl önce Ahmet Gönül'ün kurduğu firmada iş hayatına atılmıştır. Gaz ocağıyla başlayan imalat sürecine, 1990 yılında ithalat eklenmiş ve yapay çiçek, züccaciye mutfak eşyaları grubuyla bugün, Gönül İthalat ve Destan Grup Züccaciye çatısı altında ticari hayatına devam etmektedir.

Üye
FETTAH SARI
1967, Antalya doğumlu olan Fettah Sarı, 15 yaşından bu yana Tahtakale'de ticaretle uğraşmaktadır. Sedef Okey firmasının sahibi olan Sarı, 1.5 yıldır Eser İthalat firması çatısı altında ithalat yapmaya başlamıştır.

İstoç Denetim Kurulu Üyeleri

YAŞAR GÖNENÇ

1950, Malatya doğumlu olan Yaşar Gönenç, Adana İktisadi Ticari İlimler Akademisi, Maliye Muhasebe Bölümü mezunu. Milli Eğitim Bakanlığı’nın çeşitli kademelerinde görevler yapan Gönenç, 1980 yılında İstanbul Tahtakale’de ticarete başlamıştır. Gönenç, halen Yaşar Çorapları adı altında çorap imalatı ve pazarlamasını yapmaktadır.

MUSTAFA AKYÜZ
1946, Ankara doğumlu olan Mustafa Akyüz, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden terk. Mesleği sanayici olan Akyüz, halen Akyüz Plastik ve Ticaret A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir.

AYHAN BEYAZ
1960, Gümüşhane doğumlu olan Ayhan Beyaz, 1983 yılından bu yana ticari plaka kiralama ve oto alım ve satımı ile uğraşmaktadır. İstanbul ve Antalya Hava Limanları’nda Rent-a Car işletmecisi olan Beyaz, Gümüşhane Dölek Köyü Dernek Başkanı, İSTOÇ Oto Center Derneği’nde de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir.

Kaynak: İstoç Hayat Dergisi